Koç Burcu

Koç


Aile ilişkileriniz de üçüncü şahıslardan kaynaklanabilecek problemlere karşı sakinliğinizi koruyarak her duyduğunuza inanmadan hareket etmelisiniz. Kimsenin sizi değerlerinizden uzaklaştırmasına fırsat vermemelisiniz. 20 Ocakla birlikte hem iş hem de özel hayatınızda rahatlayacaksınız. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Koç’lar ise arkadaşları aracılığı ile romantik bir birlikteliğe adım atabilirler. Gökyüzü Şubat ayının ilk haftasında iş hayatınızda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçireceğinize işaret ediyor. Ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve köprüleri yakmamalısınız. 19 Şubat’ tan itibaren bu durum hafifleyecek ve iş hayatınızda ani değişiklikler yaşanarak adeta ayıklanmalar söz konusu olacak. Özel yaşamınızda ise özellikle evli olan Koç’lar eşiyle iletişim kurmakta bir hayli zorlanabilirsiniz. 

Boga Burcu

Boga


Gökyüzü, Ocak ayını yüksek bir enerji ile karşılayacağınıza işaret ediyor. Ay’ ın ilk 15 günü sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olmalı yaşanan olaylar ne kadar sinir bozucu olsa da dengeleri korumayı sağlamalısınız. 23 Ocak’ ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sahip olduğunuz enerjiniz tazelenerek yenilecek özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakârlıkların ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz; bu şanslı süreci iyi değerlendirin. Şubat ayı boyunca kişisel gelişme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz önem taşıyor. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz. Bu dönemde sakinlik sabır dengelerini sağlayabilmeniz için anahtarınızdır.

Ikizler Burcu

Ikizler

 

Özellikle yılın ilk haftası finansal konularda oldukça dikkatli olmalısınız. Verilen sözler yerine getirilmeyeceği gibi başkalarının yüzünden siz sorumlu tutulabilir ve maddi bir külfetle karşılaşabilirsiniz. Temkinli olursanız bu sorunları aşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de ihmalkâr davranmamalısınız. 13 Ocak ve sonrasında önemli gelişmelerle iş hayatınız yeni bir yöne doğru ilerleyebilir. Emek verdiğiniz işlerin mükâfatını alacaksınız. Özel hayatınızda ise uzun süreli bir ilişkiniz varsa yeni bir arayış hevesi, büyük pişmanlık duymanıza ve ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilir. Şubat ayında gökyüzü iş hayatınızda sizin dışınızda gelişecek aksiliklere işaret ediyor. Birlikte çalıştığınız insanların kraldan çok kralcı tavırları yeni kapıları aralarken problemler yaşamınıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanıza neden olabilir.

Yengeç Burcu

Yengeç


Gökyüzü, Ocak ayının ilk iki haftasında işinizle ilgili konularda girişimleriniz de yaşanacak engellerle paniğe kapılarak yanlış kararlar almaktan kaçınmanız yönünde uyarıyor. Finansal konularda her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. Ailenizi ilgilendiren konularda geri planda kalmamalı gördüğünüz yanlışı uygun bir dille ifade ederek engel olmaya çalışmalısınız. 23 Ocak’ ta gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte harcamalarınızı kontrol altına almalı ödemekte zorlanacağınız yatırımlardan sakınmalısınız. Bekar Yengeç’ ler bu süreçte ilgi odağı olacaksınız. Şubat ayının ilk 10 günü kadın ve erkek ilişkilerinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireyleriniz de bu durumun içinde olabilirler. Duygusal konularda yapacağınız ani çıkışlar karşıt fikirlerle çatışmaları arttırabilir. Sakin davranın ve olayları sadece kendi tarafınızdan değil karşınızdakilerin yönünden de ele almaya çalışın.

Aslan Burcu

Aslan


Gökyüzü, çalışma hayatınızın hızlanacağına sorumluluklarınızın daha da artacağına işaret ediyor. Ay’ ın ilk 10 günü yaptığınız işe bağlı olarak zamanı doğru kullanabilmeniz için gerekli düzenlemelerde bulunmalı ve öncelik sıranızı belirlemelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ise duyarlı olmalısınız. Ortaklaşa iş yapan Aslan’ lar ise emeklerinin karşılığını almaya başlayacak. 23 Ocak’ ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yeni iş anlaşmaları başvuruda bulunduğunuz iş görüşmesinden gelecek olumlu cevap yaşamınızda yeni bir sayfa açılabilir. Özel hayatınızda ise eşiniz ya da sevgilinizle ortaklaşa kararlar alabilir ilişkinizde var olan problemleri aşabilirsiniz. Bekâr ve ilişkisi devam eden Aslan’ lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler. Şubat ayının ilk 15 günü gökyüzü, maddi konularda olumlu sonuçlar elde etmeniz için sizleri destekliyor arkadaş ve dostlardan gelecek destek kendinize olan güven duygunuzu perçinleyecek. Yeteneklerinizi ortaya koymanız için gereken her şeye sahipsiniz. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan bir olay gün yüzüne çıkabilir, sevdiğiniz insanın bunu başkalarından değil sizden duyması ilişkinizde daha fazla güven oluşması açısından bir fırsat. 

Basak Burcu

Basak


Ayın ilk iki haftası tazelenen enerjinizle hayattan ne istediğini bilen tarzda yaklaşımlarınızla başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların görüşlerine önem vermeli ve birlikte çalışmalarda bulunmaktan çekinmemelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfiniz gerçekleşebilir. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bir sonra ki aya ertelemelisiniz. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Başak’ lar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi devam eden Başak’ lar ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Şubat ayı, hedeflerinizi yükseltmeniz, var olan şartlarınızı daha iyi değerlendirmeniz için sizleri destekliyor. İşinizle ilgili uzun zamandır uğraştığınız bir girişiminiz ay sonuna doğru olumlu olarak sonuçlanabilir.