Terazi Burcu

Terazi

 

İş hayatınızda yaşanan rahatlama ruh halinizi enerjinizi yükseltecek ve ailenizle olan ilişkilerinizde ki problemleri de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş yaşamınız arasındaki dengeyi sağladıkça kendinize olan güveniniz artacak. Özel yaşamınızda ise yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde bir takım konular ne kadar özverili davransanız da düzelmiyorsa ciddi anlamda bir yüzleşme ile ayrılık kararı alabilir yola tek başınıza devam edebilirsiniz. 23 Ocakta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile kendinize yönelerek sağlığınız başta olmak üzere fiziksel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz; bekar Teraziler için aşk zamanı. Şubat ayında önümüzdeki bir yıl içinde yapacaklarınızı planlamalısınız. Gökyüzü açılan yaralarınızı tamir etmek için sizleri kucaklıyor; yaşanmışlıklardan alınan olgunlukla hareket etmeye çalışın ve bu dönemi çok iyi değerlendirin. İş ve özel yaşamınızda içinizden gelen sese kulak vererek doğru seçimler yapmaya çalışın ayın ilerleyen günleriyle birlikte her şeyin yoluna girmeye başlamasıyla tam anlamıyla toparlanmaya başlayacaksınız.

Akrep Burcu

Akrep

 

Gökyüzü, ayın ilk 10 günü iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle yoğun bir temponun içinde olacağınıza işaret etmekte. İşiniz gereği seyahatler toplantılar oldukça yorucu olabilir. Gizliliğe fazlasıyla önem vermeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan da bu konuda sizin gösterdiğiniz duyarlılığı göstermelerini beklemelisiniz. 23 Ocak’ la birlikte özel hayatınız önem kazanacak birlikte olduğunuz insana olan duygularınız daha da kuvvetlenecek. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun bir zaman. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ise yanlış anlaşılmalar huzurunuzu kaçırabilir. Hangi arkadaşınızla sorununuz varsa yüz yüze konuşmalısınız. Şubat ayında gökyüzü, işinizle ilgili konularda uygulamaya başlayacağınız parlak fikirlerinizin ardından gelecek haklı başarının birçok kişinin rahatsız olmasına neden olabileceğine işaret ediyor. Kendinizi keyif aldığınız konularla ilgilenerek dinlendirmelisiniz böylelikle daha dinamik bir şekilde kararlarınızı genişleterek oldukça büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda hızla yaşanan gelişmeler başınızı döndürebilir duygularınızla mantığınızı dengeleyerek hareket edin.

Yay Burcu

Yay

 

Gökyüzü, Ay' ın ilk haftası finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin zamanlara işaret ediyor. Ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavırlarınızla hakkınızı aramalı gerekirse yasal yaptırımlara başvurmalısınız. 13 Ocak’ ta nakit akışınızda rahatlamalar söz konusu olacak. 23 Ocak’ ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile işinizle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte işinin uzmanı ve güvendiğiniz dostlarınızın da görüşüne başvurmanız yararınıza olacaktır. Özel yaşamınız da ise bencilce davranışlar sergilememelisiniz. Şubat ayında gökyüzü, kariyerinizle ilgili konularda uğramış olduğunuz haksız ve baskıcı durumlardan kurtulmaya başladığınıza işaret ediyor. Bu sayede tüm dikkatinizi işinize vermenizi engelleyen enerjiler de arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberlikler de daha sıcak yakınlaşmalar ve ilişkinin yönde ilerlemesi adına çok güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Oglak Burcu

Oglak

 

Gökyüzü, sizi büyük bir değişimin içine doğru çekiyor. Uzun zamandır ruh halinizde ki karamsarlık ve baskı altında tutulduğunuz düşüncesinden yavaş yavaş sıyrılmaya başlıyorsunuz. Daha önce görmezden geldiğiniz ya da göremediğiniz konu ve olayları fark edecek; değişime karşı koymak yerine ayak uydurmayı seçeceksiniz. İşinizle ilgili konularda disiplinli davranışlarınızla hâkimiyeti elinize alarak ilerleyeceksiniz. 23 Ocak’ ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile finansal konularda şanslı bir sürecin içine giriyorsunuz. Bu dönemde birikim yapmaya çalışmalısınız. Şubat ayında gökyüzü, işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız kişilerin sizin fikirlerinizi kabul etmemeleri, sizi yapmak istemediğiniz konulara ısrarlı bir şekilde çekmek istemelerinden kaynaklanabilir. Siz görevlerinizi yerine getirin ve sorumluluklarınızı kabul edin. Ayın ilk 10 günü ruhunuzda yükselen isyan duygusu sizi karamsarlığa itebilir. İmkanınız varsa meditasyon yapın; dışarı çıkın enerjinizi kimseyi kırmadan harcayarak kendinizi rahatlatmaya çalışın.

Kova Burcu

Kova

 

Gökyüzü, sizi yaşamın her alanında acele kararlar vermemeniz konusunda uyarıyor. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi 23 Ocak’ tan sonra uygulamaya başlamanızı öneririz. Birlikte çalıştığınız insanların baskıcı tutumları sert tepkiler vermenize neden olabilir; sakinliğinizi korumaya çalışın. Ocak’ ın 2’ nci haftası ile birlikte finansal olarak da şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin. 23 Ocakla birlikte ise planlarınızı uygulamaya geçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bekarsanız, işiniz gereği tanışacağınız bir insanla ilişkiniz özel bir ilişkiye dönüşebilir. Evli ya da uzun süredir beraberliği devam edenler sorunları kabullenmek yerine birlikte olduğunuz insanın üzerine düşen fedakârlığı yapması için taleplerde bulunacaksınız. Şubat ayında gökyüzü, kendinize olan güveninizi bir an önce harekete geçirmeniz ve kendinizi geri planda tutma duygunuzdan arınmanız için sizleri uyarıyor. Evlilik hayatında problemler yaşayan Kova burçlarına, yaşananları duygu ve mantık çerçevesinde değerlendirerek karar vermelerini tavsiye ediyorum.

Balik Burcu

Balik

 

Yakın çevrenizde yaşanacak olumlu değişimlere ayak uydurmak zorunda kalacaksınız. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayacak düşündüğünüz fakat uygulamaya geçmekte zorlandığınız konularda yardım göreceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları büyütmemelisiniz. 23 Ocak’ ta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile özel hayatınızda, ilişkileri devam eden Balık burçları karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin günler yaşayabilirler. Hiçbir ilişkide fedakârlık tek taraflı olmayacağından, sizde değiştiremeyeceğiniz olayların üzerine gitmekten vazgeçerek ilişkinizle ilgili keskin kararlar alabilirsiniz. Bir ilişkisi olmayanlar ise ilgisi olan insanların yaklaşmasına izin vermeli. Şubat ayında gökyüzü, yakın çevrenizin desteğiyle enerji bulacağınıza işaret ediyor. Sizi gerçekten seven insanlardan alacağınız destek ve motivasyon sayesinde planlarınızı uygulayabilir iş hayatınızda girişimlerinizi yeniden değerlendirerek doğru tespitlerle rahatsızlıklarınızı giderebilirsiniz. Şimdi yaptığınız her şey ayın ilerleyen günleriyle birlikte maddi ve manevi olarak sizleri rahatlatacaktır.