ARMAGGAN

ARMAGGAN

 

Her biri sınırlı sayıda üretilen seçkin koleksiyonlara imza atan ARMAGGAN, yılbaşı için sunduğu hediye seçenekleriyle de öne çıkıyor. ARMAGGAN doğal boya tekstil laboratuvarında üretilen boyalarla renklendirilen ve el tezgahlarında dokunan kumaşlarla üretilen tekstil ürünlerinin yanı sıra kalıcı ve zamansız tasarımlardan oluşan geniş mücevher koleksiyonuyla da yeni yılda benzersiz hediyeler  vermek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

ARMAGGAN Mücevher Koleksiyonu

 

ARMAGGAN Mücevher Koleksiyonu, çağdaş tasarımlarla geleneksel kuyumculuk sanatını el işçiliğiyle birleştirerek pırlanta, elmas, en yüksek kalitede değerli ve yarı değerli taşlar ile inci tasarımlardan oluşuyor. ARMAGGAN' ın uzman ekibi tarafından hazırlanan mücevherlerde markanın kendine özgü altın rengi kullanılıyor.

 

ARMAGGAN Doğal Boya Tekstil ürünleri ve yüzde yüz ipek eşarplar...

 

ARMAGGAN Doğal Boya Tekstil Koleksiyonu, el tezgahlarında dokunan ve tamamen organik boyalarla renklendirilen kumaşlar ile hazırlanıyor. Zamansız ve bedensiz tasarımları ile öne çıkan kaftan, elbise, mendil ve aksesuarların dikişleri de iğne oyası ile elde yapılıyor. Yüzde yüz ipek eşarplar ise özgün motifleri ile yılbaşında klasik ancak farklı bir hediye verme arayışında olanlara hitap ediyor.

 

 

Kurumsal hediye seçenekleri

 

Geleneksel teknikleri ustalıkla birleştirip el işçiliği ile özel tasarımlar üreten ARMAGGAN, gümüş, mermer ve deri koleksiyonlarıyla kurumlara yılbaşı için seçkin hediye alternatifleri sunuyor. Yeni yılda, özenle seçilmiş değerli hediyeler vermek kurumların tercihi ARMAGGAN, talep doğrultusunda ürünleri kurumsal niteliklere uygun olarak tasarlayıp üretebiliyor.

 

ARMAGGAN gümüş ve mermer obje koleksiyonu

 

ARMAGGAN gümüş ve mermer obje koleksiyonları, 925 ayar gümüş ve  doğal mermerler kullanılarak, geleneksek teknikler ile sınırlı sayıda üretiliyor. Kurumlara, yılbaşı için özel üretim hediye alternatifleri sunan markanın koleksiyonunda yalın ve çağdaş formlu tasarımlar yer alıyor.

 

ARMAGGAN deri koleksiyonu

 

ARMAGGAN tasarımcıları tarafından hazırlanan koleksiyondaki ürünler, vejetal derilerin meşe, mimoza, dumak gibi yöresel ağaçların kabukları ile işlenerek üretiliyor. Bu koleksiyonda, kişisel aksesuvarlar ve yaşam mekanlarının vazgeçilmez öğelerini kapsayan çok sayıdaki ürün, kurumların beğenisine sunuluyor.

 

 

Zamansız hediye alternatifleri....

 

ARMAGGAN, özel tasarımlardan oluşan obje ve ev tekstili koleksiyonu ile de Türkiye' nin çeşitli yörelerinden çıkan üstün kalitedeki hammaddelerin özenle işlendiği, el işçiliği üretilen koleksiyonlar, geçmişten gelen ihtişamı ve zarafeti çağdaş formlarla tekrar gözler önüne serilen ürünleri sunuyor.

 

ARMAGGAN imzası niteliğindeki özgün tasarımlar, her bir parçayı zamansız ve değerli kılıyor. Geleneksel tekniklerin ustalıkla birleşmesinin sonucu ortaya çıkan bu tasarımlar, sevdiklerine özel bir armağan vermek isteyenlerin tercihi oluyor. Hediye alternatifleri arasında, porselen, seramik ve mermerin yanı sıra gül ve ceviz ağaçlarının kullanıldığı dekorasyon objeleri, doğal boyalarla renklendirilen tekstiller, ev tekstilleri ve yastıklar bulunuyor.

 

kwanpen