Aveda INVATI™

Aveda INVATI™

 

 

AVEDA’ DAN İNCELEN SAÇLARA DOĞAL TÜREVLİ ÇÖZÜM:

Aveda INVATI™

 

 

Bitki ve çiçek özlerine dayalı bitkisel güzellik alanında dünya lideri olan AVEDA, Hindistan’ ın 5 bin senelik tedavi sanatı Ayurveda’ nın mirasına dayanarak hazırlanan Invati ile, saç kaybı yaşayan kullanıcılarının ihtiyacına yanıt veriyor.

 

Sanskritçe’ de ‘canlandırmak’anlamına gelen Invati, saç kaybını yüzde 33oranında azaltan yüzde 97 oranında doğal türevli bir içeriğe sahip. Enerji veren ve masajla birlikte uygulandığında, saç derisindeki mikro dolaşımı artıran canlandırıcı ayurvedik bitkilerin karışımı olan Densiplex ile güçlendirilen Invati, saç derisindeki kan dolaşımını da düzenliyor.

 

Exfoliating Shampoo, Thickening Conditioner ve Scalp Revitalizer’ dan oluşan günlük bakım programıyla; incelme, hacimsizlik, seyrekleşme veya daha gergin ya da kuru saç derisi gibi saç ve saç derisi yaşlanması yaşayanların sorununa çözüm üreten serinin temel içeriği; zerdeçal ve ginseng’ den oluşuyor.

 

Exfoliating Shampoo

 

Keklik üzümünden elde edilen salisilik asit ile saç derisini derinlemesine temizleyen ve yenileyen hassas günlük şampuan. Gözenekleri kapayarak sağlıklı saçı etkileyebilecek sebum  ve ürün tortularını ortadan kaldırdığı klinik testlerle kanıtlanmıştır. Islak saç derisine masaj ile uygulanıyor.

 

Thickening Conditioner

 

Saçı dolgunlaştırdığı klinik testlerle kanıtlanan saç kremi, şeker pancarı ve soya proteininden elde edilen amino asit olan ‘arjinin’ ile saçı güçlendirmek için saç derisine nüfus ediyor. Organik kukui ceviz yağı saça doğal parlaklık katıyor.

 

Scalp Revitalizer

 

Saç derisine masaj yapıldığında, zerdeçal ve ginsengi faydalı hale getiren bu yeniden canlandırıcı, saç derisi gözeneklerindeki mikro dolaşımı arttırıyor. Saç derisine 8 kere spreylenerek uygulanıyor. Masaj yapıldıktan sonra durulanmayan ve şekillendirme yapılmayan ürünün günde  iki kez kullanılması öneriliyor.

 

 

 

kwanpen