Babor Anti Aging Cream Rich

Babor Anti Aging Cream Rich

Uzun yıllardır yaptığı klinik araştırmalarla hücrelerdeki genler ve kromozomların hangi etkiler sonucu yaşlandığını ve bunu durdurmanın formüllerini keşfetmeye devam eden Babor, şimdi de hücre DNA’sını oluşturan kromozomların, yaşla ve dış etkenlerle yıpranarak kısalmaya hatta azalmaya başlamasını önlemek için HSR de Lux serisini çıkardı.

 

HSR de LUX Ultimate Anti-Aging Cream Rich; cildin tazeliğini ve gençliğini oluşturan hücrelerdeki kromozomların ömrünü uzatmak, dolayısı ile de genç görünmek için hücre yapısını destekliyor ve yoğun bir şekilde besliyor.

İçinde bulunan eşsiz formül; hücrelerin DNA’sının içinde bulunan kromozom uçlarının ömrünü uzattığı gibi, yoğun bir şekilde nemlendirerek cildin tazeliğini geri kazandırıyor. Cildin elastikiyetini ve kolajen dokusunu destekleyen ve kromozomların ömrünü uzatan ürün, bitkilerin doğal özlerini ve denizin zengin elementlerini yoğun bir şekilde kullanarak cildin alt katmanlarına kadar ulaşıyor.

İçeriğinde okyanusun derinliklerindeki siyah inci özü ve yüksek amino asitler ile macadamia cevizi yağı, avakado yağı, panthenol, sheabutter gibi aktif etken maddeler bulunuyor.

 

kwanpen