Clinique Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası

Clinique Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası

Clinique Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası

Kendisi Küçük, Etkisi Büyük

 

Kadınların yüzde 82’si düzenli olarak maskara kullanıyor ve bunların yüzde 80’i maskara fırçalarının alt kirpiklere uygulanmak için çok uzun, çok kıvrık veya çok kalın olmasından şikayetçi.

Clinique bu soruna yeni Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası’nın özel fırça tasarımı ile çözüm getirmiş. Bottom Lash Mascara, mikro fırçasıyla en küçük ve ince alt kirpiklere dahi çarpıcı bir görünüm kazandırabiliyor. Çok şık, çiçekli bir ambalaja sahip olan bu ürün tüm maskaralarla beraber rahatlıkla kullanılabiliyor.

 

Quickliner for Eyes Intense Yoğun Göz Kalemi

Sürme Etkisi

Sürme etkisine sahip, yoğun renk sağlayan kalemlerden hoşlanan kadınlar için Clinique yeni bir çözüm sunuyor. Koyu siyahtan canlı yeşile kadar 6 farklı rengi bulunan Quickliner For Eyes Intense Yoğun Göz Kalemi zengin pigmentli formülüyle gözlerde sürme etkisiyle yoğun renk sağlarken kolay uygulanan özel formülü ve süngeriyle de daha dumanlı bir makyaj için rengin yumuşatılıp, yayılabilmesini sağlıyor.

Clinique Superdefense SPF 20 Yaşlanma Karşıtı Göz Bakım Kremi ve Superdefense SPF 25 Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici

Erken Yaşlanma Belirtilerine Karşı Çözüm

Her iki ürün de nemlendirici formülleri, özel antioksidan kokteyli ve etkili güneş koruması sayesinde cildi hem çevresel etkenlerin zararlarından hem de her gün karşı karşıya kaldığımız duygusal ve psikolojik stresin olumsuz etkilerinden koruyor.

kwanpen