Dior

Dior

 

Asma özünden yeni yaslanma karsıtı cilt bakım serisi

 

L’Or de Vie

 

Sauternes’ in yüksek tepelerindeki çok eski bir üzüm bağı olan Château d’ Yquem, Dior araştırmalarının en son keşfinin de adresi olmuş. Güçlü bir antioksidan ve yenileyici güce sahip 10 ayrı molekül içeren asma özü, cilt bakımı için yeni bir seçenek oluşturmuş.

 

Yıllar geçtikçe cildin gençlik faktörleri azalırken, yaşlanma faktörlerinin artması yaşlanma sürecini hızlandırıyor. Cilt matlaşıyor, sıkılığını kaybediyor ve kırışıklıklar belirmeye başlıyor. Yquem’ e özgü Miyabenol C ile zenginleştirilmiş asma özü, cilt hücrelerinin kalbinde bir zaman makinesi gibi hareket ederek bu eğilimi tersine çeviriyor. Bu ürün sayesinde, Yquem özü cildin yaşlanma faktörlerini hapsediyor ve cildin yaşlanma sürecine dâhil olan genlerin yarısından fazlasını kontrol ediyor. Ciltteki yaşlanma belirtileri onarılırken, cilt tekrardan diriliğine uygun bir hücresel çevre kazanıyor.

 

L’Or de Vie cilt bakım serisi; bakım serumu Le Sérum, normal ciltler için La Crème, kuru ciltler için La Crème Riche göz ve dudak çevresi bakımı için de La Crème Contour Yeux et Lèvres olmak üzere 4 farklı üründen oluşuyor. Her bir ürün kendi başına etkili de olsa, hepsi birlikte de kullanılabiliyor. Cilt anında yenilenirken, canlanıyor, sıkılaşıyor ve yüz çevresi yeniden belirginleşiyor.

kwanpen