Fiat 500C by Gucci

Fiat 500C by Gucci

Fiat 500 serisinin özel üretim versiyonu 500 by Gucci’nin ardından sınırlı sayıda üretilen Cabriolet versiyonu 500C by Gucci, kendini tamamen özel hissetmek isteyen kadınlar için sahnede.

 

500C by Gucci’nin özgünlüğünün kaynağı detaylara gösterilen özen, seçkinlik hissi ve stil araba tasarımının en önemli noktalarının zenginleştirilmiş olması. Öncülü 500 by Gucci’den aldığı mirası “gökyüzüne açılan pencere” diye tanımlanan yenilikçi, elektrikli “soft-top” tavanı sayesinde bir adım öteye taşıyan 500C by Gucci, Gucci imzalı devasa bir mücevheri andırıyor. Sınırlı sayıda üretilen model, jant kapaklarında yer alan “GG” logoları, bagaj kapağı ile kapı sütununda yer alan italik formlu Gucci logosu ve elektrikli tavanında İtalya bayrağı renklerini taşıyan yeşil-kırmızı-yeşil şeridiyle farkını ortaya koyuyor.

Fiat’ın kurucularından Agnelli Ailesi’nin varislerinden Lapo Elkann’ın öncülüğünde hayata geçen işbirliği kapsamında Fiat 500’ün özel üretim versiyonu 500 by Gucci, dünyanın dört bir yanından aldığı ön sipariş talepleriyle büyük bir başarıya imza atmıştı. Ardılı 500C by Gucci’nin bu konuda daha da başarılı olması bekleniyor.

 

İç mekanda da detaylara gösterilen özen dikkat çekiyor

 

Kabin içinde, emniyet kemerlerinde de aynı Gucci şeridi yer alırken, bu tasarım anlayışının örnekleri vites topuzu, zemin döşemesi ve koltuklarda da kendini yenilikçi bir rötuş ile gösteriyor. Markanın amblemi ve imzası haline gelmiş sembolleriyle uzun yıllardır tanışıklık halinde olan kadınlar için bu tercihler sıcak, bilindik bir ambiyans oluşturuyor. Ayrıca şık dikişler, özel materyaller, saten etkili ve cilalı krom kaplı elemanlar, radyo panelinin kadife etkili son kat boyası ve Gucci baskılı iki tonlu Frau deri koltuklar ve Gucci serisine özel deri direksiyon simidi, 500C by Gucci’nin iç mekan tasarımının diğer ayrıntıları.

 

500C by Gucci, otomatik klima kontrol sistemi, 7 hava yastığı (ön, yan, cam ve diz), arka park sensörleri ile bütünleştirilmiş Blue&Me sistemi, CD-MP3 çalarlı araç radyosu, müzik ve Blue&Me ses sistemi kumandalı deri direksiyon simidi gibi zengin donanımıyla araba kullanmayı zevkli ve şık bir biçime soktuğu kadar güvenlikten de ödün vermiyor.


Fiat 500C by Gucci için özel olarak tasarlanan eşofman, güneş gözlükleri, ayakkabı, eldiven ve deri çantalarla yaşayacağınız Gucci şıklığını ile sürüş keyfiniz daha da artacak.

kwanpen