Hayatın Her Anında Yanınızda: Aston Martin

Hayatın Her Anında Yanınızda: Aston Martin

Şık ve zarif hanımların her türlü aksesuarını dilediği yere götürebilmesi için ince düşünen tasarım ekibi, taşıma kutularını da unutmamış. Yolculuk esnasında zarar görebilecek mücevher, şapka, parfüm gibi kişisel eşyaların rahatlıkla taşınabileceği kutular, deri malzemeden üretiliyor ve farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.


Günlük hayatın vazgeçilmezi cüzdanlar ve yolculukların vazgeçilmezi seyahat çantaları, markanın öne çıkan aksesuarlarından...    Şık beyler ve zarif hanımlar için kıyafet tasarımları da Aston Martin mağazalarında yerini alıyor. Spor şıklığa sahip kıyafet tasarımları, mevsim şartlarına göre çeşitlendirilmiş. Sıcak havalarda güneşten korunmak için şapkalar ve yağmurdan korunmak için de şemsiyeler unutulmamış.

Tüm bu özel tasarımların yanı sıra; sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kalem, fincan ve model Aston Martin arabaları, kişisel organizerler, hatta sevimli oyuncaklar bile düşünülmüş.

Fark yaratan gelenek, kalite ve üstün işçilik Aston Martin’in bugün bulunduğu konumu meydana getiriyor: Tüm dünyada zarafetin markalaşmış hali… Her tasarımı, form ve fonksiyonu bir araya getirerek zarafet ve lüks yaratan marka, artık yalnızca otomobilleriyle yollarda değil, aksesuarlarıyla da hayatımızın
her alanında…

Klasik, fonksiyonel ve lüks; The Collection, tüm ürünleriyle, Aston Martin’le özdeşleşen benzersiz tasarım felsefesini yansıtıyor.

The Collection; Aston Martin otomobillerinin ruhunu içinde barındıran, seçkin ve lüks aksesuarlar sunuyor. Koleksiyonun parçaları; el yapımı deri seyahat çantalarından, gümüş kol düğmelerine ve ipek dokuma kravatlara kadar çeşitlilik gösterse de her biri Aston Martin’le özdeşleşen tarz, fonksiyonellik ve kalitenin hayat bulmuş halini temsil ediyor.
 

kwanpen