Maranello

Maranello

Maranello

Tamamıyla Kırmızı

Baş tasarımcısı Maurice Mazzocchi’nin adrenalin tutkusundan esinlenen Maranello saat koleksiyonlarının ilham kaynağı da efsanevi Ferrari. 05K Lady V8 ve 15K Lady V8 olarak adlandırılan iki modelde seramik, kuvars ve paslanmaz çelik kullanıldığı gibi kadranı pırlantalarla bezeli bu saatler 100 metreye kadar suya dayanıklı olarak üretiliyor. Her iki modelin de deri kayışları isteğe göre suya dayanıklı kauçuk kayışlarla değiştirilebiliyor.

Maranello Rotap saatlerinin en önemli özelliği yüksek kaliteyi, yeni materyaller ve teknolojiyi farklı bir dizaynla birleştirmesi. Yeni koleksiyonunda karbon fiber, seramik, renkli vernikli boyaları ve pvd uygulamaları ile insanlarda saf adrenalin hissettiriyor.

Saat yapımının geleneksel unsurları olan altın ve pırlanta da alternatif yaratıyor. İsviçre saat üretim kalitesi, sıra dışı tasarım ve teknolojik gelişmeler ışığında saat tutkunlarına farklı seçenekler sunan Maranello Rotap, hızlı tempoda yaşayan ve yeniliklere açık erkek ve kadınlar için adrenalin dolu bir lüks anlayışı barındırıyor.

Koleksiyonlar ile tanışmak için Rotap Merkez ofisten ya da tüm yetkili Maranello Rotap satıcılarından randevu almanız yeterli…

Telefon: 0212 258 77 77

kwanpen