Omega

Omega

OMEGA
De Ville Ladymatic
Kırmızının Cazibesi

OMEGA’nın De Ville koleksiyonu için hazırladığı Ladymatic modelinin merkezinde simyacıları şaşırtan bir doğaya sahip olan kırmızı altın yer alıyor. Ladymatic, toplam ağırlıkları 1.72 karat olan 368 adet tam kesim kar desenli elmasla bezeli.

De Ville Annual Calendar
Kırmızıya Karışan Stil

De Ville Annual Calendar’ın tasarımında da kırmızı altın kullanılıyor. Saatin kadranında yer alan Roma rakamlarını da 18 ayar kırmızı altından üreten OMEGA’nın tamamlayıcı dokunuşu ise kahverengi deri kayış.

 

De Ville Prestige Small Seconds
Küçük Saniyeler

69’uncu Altın Küre Ödül Töreni’nde en iyi film ödülünü kazanan The Descendants filmi, George Clooney’nin neden bu kadar özel olduğu sorusuna bir kez daha cevap verir nitelikte. Aynı zamanda OMEGA’nın marka elçisi George Clooney’nin canlandırdığı karakter, filmde OMEGA’nın De Ville koleksiyonundan Prestige Small Seconds adlı modeli kullanıyor.
De Ville Prestige Small Second, altından üretilen 39 mm’lik kasası ve kahverengi deri kayışıyla klasik bir güzelliğe sahip. Modelin bir diğer özelliği de OMEGA’nın Kalibre 2002’siyle güçlendirilmiş kronometresi.

kwanpen