Sarayova

Sarayova

                        BAL’INSTİLİZE HALİ;  SARAYOVA

Ofiste, çantanızda her an yanınızda çayınızı kahvenizi tatlandırabileceğiniz (stick şeklinde) özel sunumuyla sağlık ve enerji kaynağı bu doğal lezzet, öğün aralarınızın vazgeçilmez tatlarından olacak…

Bir zamanlar sadece soyluların görkemli sofralarında bulunan doğanın mucizevi lezzeti olan balın itibarını lüks ile birleştiren Sarayova, ülkemiz başta olmak üzere dünyanın en seçkin ballarını kendisine özgü yorumu ile gerçek ve değerli lezzetlerin peşinde olanlara sunuyor. Birbirinden özel tatların bir araya toplandığı bu seçkin koleksiyon, benzersiz sunumu ile sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmenizi sağlayacak farklı hediye önerileriyle hayatınıza tat katacak.
 

Sarayova’nın;  Lal, Safir, Akik, Hem-Dem, Kids ve Kids Crop koleksiyonundaki lüksün sahip olduğu yaşam stili, geleneksel çizgilerle harmanlanmış.

Hemdem ve Kids Crop koleksiyonuyla sağlık ve enerji kaynağı bu doğal lezzet yolculuğuna günün her anında ulaşmanızı da sağlıyor Sarayova. Ofiste, çantanızda her an yanınızda çayınızı kahvenizi tatlandırabileceğiniz (stick şeklinde) özel sunumuyla öğün aralarınızın vazgeçilmez tatlarından olacak.

Lal bal koleksiyonundan;  Lal Hatai ve Lal Rumi sizi lüks yaşamların karakterini belirleyen daha önce keşfetmediğiniz lavanta, biberiye ve erik ağaçlarında gizlenmiş biraz buruk biraz sert olan dolgun tadıyla tanıştırıyor.

Safir bal koleksiyonundan;  Safir Rida, Safir Nakip, Safir Destar ve Safir Muhib kimi zaman adaçayının sihirli bir dokunuşuyla kimi zaman Geven çiçeğinin mistik tadında, gardenya, nilüfer ve ballıbabaların egzotik karışımlarıyla buluşturmaya davet ediyor.

Akik bal koleksiyonundan; Akik Hazeran, Akik Selva, Akik Sadberg, Akik Revahi,  turunçgillerin, çam ağaçlarının lezzet basamaklarında frezya, bergamut, taze süsen çiçeğinin ve vanilya tohumlarının esanslarını taşıyor.
 

Meyve çiçek birlikteliğini çocukların damak zevkine uygun en yumuşak tadın yansıtıldığı Kids, doğanın çocuklar için sunduğu sağlık ve şifa kaynağının eşsiz uyumuna eğlence katıyor.

kwanpen