Sizi Her Yere Götürecek: Subaru Outback

Sizi Her Yere Götürecek: Subaru Outback

Dizaynı ve lüks kabin özellikleri ile göz dolduran Subaru Outback, doğayı sevenler için harika kaçamak imkanları sunabilecek bir otomobil. Kalitenin yanı sıra işlevselliğe önem veren tasarımıyla ayrıcalıklı bir duruş sergileyen Subaru Outback, iddialı ve sportif görünümüyle, özellikle yoğun iş temposundan arda kalan zamanlarda outdoor aktiviteleri ile geçirmeyi seven maceracı kadınlar için ideal. Dalmayı, tırmanmayı ya da doğada fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, kendinizi özel hissedeceğiniz iç tasarımının yanı sıra size sağladığı güvenli sürüş keyfiyle Subaru Outback, size unutulmaz anılar yaşatmaya hazır bir otomobil.

Crossover segmentinin öncüsü olarak ilk kez 1995 yılında piyasaya sunulan Outback, yol tutuşu ve sürüş konforu özelliklerini SUV araçların işlevselliği ile birleştirerek beğeni kazanmıştı. 2010 yılında Türkiye pazarında satışa sunulan 4’üncü nesil Outback geleneksel “Crossover” trendi ile tüm Subaru modellerinde yer alan konfor, güvenlik anlayışı ve çevre dostu karakterini yansıtacak şekilde geliştirildi.

 

Dinamik görünüme sahip güçlü kaliteli ve zengin kabin

 

Aracın içi, aktif ve kaliteyi hissettiren bir karakter temel alınarak geliştirilmiş. Yüksek kaliteye ve işlevselliğe sahip bir kabin tasarımı hedeflenmiş. Sadece sürücünün değil yolcuların da tüm yolculuk boyunca rahat edebilmeleri için gerekli olan kolay kullanımlı işlevsel özelliklerin konforlu araç kabini içine başarılı şekilde yerleştirilmesi için her detaya dikkat edilmiş.

 

Kabinde fildişi ve koyu siyah olarak iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Orta konsolun yüzeyi, metalik dokunun vurgulanması amacıyla ince işlenmiş. Her modelin farklı bir karakter yapısına sahip olması amacıyla iki dekoratif panel tipi sunuluyor: Metalik bir dokunuşla zarif bir görünüm yaratan “gümüş ton” ve “ince işlenmiş ahşap parçaların inci gibi parıldayan yüzeyleriyle yaratılan “ahşap ton”…

 

Gösterge paneli adeta bir heykeltıraşın elinden çıkmışçasına özenle oyularak yaratılmış hissi veren keskin hatlara sahip. İşlev düğmeleri ise sürücünün ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmeyeceği ve görüş alanının kısıtlanmayacağı şekilde yerleştirilmiş. Ayrıca, çok işlevli ekran, tüm koltuklardan görülebilmesi için gösterge panelinin en üst kısmına yerleştirilmiş.

Outback’te inci beyazı, gün ışığı beji, çelik gümüş metalik, cam yeşili metalik, galaksi mavisi, kırmızı, grafit gri metalik ve siyah olarak 8 farklı renk seçeneği bulunuyor. 

 

Subaru’ya özgü güvenlik sistemi

Halka şekilli güçlendirme çerçevesi, tüm yönlerden gelebilecek darbelere karşı koruma sağlıyor. Ayrıca, yeni benimsenen kızak tipi bağlantı sistemi, önden çarpışmalardaki koruma alanlarını genişletirken yolcu korumasına da ek katkı sağlıyor.

kwanpen